Obec Lípa nad Orlicí
Lípa nad Orlicí

Vítání občánků květen 2012

Vítání občánků květen 2012

Vítání občánků

V neděli 6. května 2011 proběhlo v zasedací místnosti Obecního úřadu v Lípě nad Orlicí letos již druhé vítání občánků. Nejprve naše nejmenší přivítali mezi námi děti z naší základní školy, které si pod vedení paní ředitelky Jitky Jéglové připravili pásmo básniček a písniček. Potom krátkým proslovem starostka obce přivítala naše občánky

Barborku a Michálka Šatrovi.

Ještě jednou přejeme našim maličkým do života hodně zdraví, štěstí a lásky, rodičům pak mnoho radosti při jejich výchově.

Datum vložení: 14. 5. 2012 16:31
Datum poslední aktualizace: 24. 9. 2020 20:31
koláž